Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.2006 g.FUL OPREMA

Број на оглас: 3737411 | Објавен на: 05.12.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw ili 105 ks. 2006 g.
SERVISIRANA I REGISTRIRANA CELA GODINA DO 16.10.2021 g.NOVI GUMI.
ALTEATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO FUL OPREMA.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач