Logo

AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 SPORTBACK EURO 4

Број на оглас: 3737564 | Објавен на: 24.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS SPORTBACK произведено 27.07.2006 година рачен менувач во перфектна состојба 5 врати со најдобриот и најекономичниот дизелски мотор. Сега увезено од италија платено се до регистрација (царина , хомологација, превод на документи) погодно за возачи почетници, со висока опрема за AUDI

- КЛИМАТРОНИК
- ТЕМПОМАТ
- БОРД КОМПЈУТЕР
- ПАРКТРОНИК
- МАХАГОНИ
- КСЕНОН
- СЕНЗОР ЗА ДОЖД
- АБС,ЕСП
- 10 x AIRBAG
- ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА И РЕТРОВИЗОРИ
- ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО
- ДВА КЛУЧА ФАБРИЧКИ
- АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ
- ХАЛОГЕНИ
- КОМАНДИ НА ВОЛАН

Колата е во супер возна состојба. Само за сериозни купувачи што сакаат перфктно домакински чувано AUDI A3 1.9 TDI

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач