Logo

Sporet Alfa Plam 90 H

Број на оглас: 3738273 | Објавен на: 28.11.2020, 00:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Sporet na drva Alfa Plam 90H,
Vo odlicna sostojba,
mnogu socuvan.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Visar

Потврден огласувач