1 / 1
Se prodava kukja vo Cesinovo
1 €
Цената не е фиксна
20.04.2021 19:00

Чешиново / Кочани

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

naum naumovski borce

Se prodava kukja so dvorno mesto I dve garazi vo Cesinovo za povekje informacii na 078292911 Sime

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
078310376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам