Logo

Електромотор СЕВЕР

Број на оглас: 3738505 | Објавен на: 02.12.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Електромоторот е 1kW и има околу 500-600 обратај (трофазен)во исправна состојба...Не е користен ..


ЦЕНАТА Е ФИКСНА

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Gjorgji

Потврден огласувач