Logo

Skii I konduri

Број на оглас: 3739163 | Објавен на: 22.11.2020, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba koristeni nekolku pati dolzina 170 cm broj na cizmi 41-43

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач