Logo

Xbox classic so tri orginalni igri

Број на оглас: 3739284 | Објавен на: 22.11.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Вид на оглас: Се продава


Ispraven Xbox classic so tri orginalni igri, eden kontroler i site potrebni kabli.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач