1 / 5
Karburator
1 €
Цената не е фиксна
20.10.2020 09:24

Аеродром / Скопје

Prodavam karburator kako na slikata, nekoristen, odgovara za motokultivatori, zabici itn.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070344501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам