Logo

Staer 33s36 mikser 8x4

Број на оглас: 3739948 | Објавен на: 01.12.2020, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Staerot e 8x4 reg 10 kubika bure uvezen od ch so 211000 km samo rabota i pali 94god pomosen motor Deutz 072 567 105

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач