1 / 11
Peugeot 407 1.6 hdi full oprema uvozz 06 g
3.450 €
26.02.2021 21:48

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Pozz
070 395 626
070 395 626

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола
Иво Лола Рибар 6
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот