Logo

Sporeti na drva Alfa plam

Број на оглас: 3740077 | Објавен на: 04.12.2020, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Dvata se vo odlicna sostojba, alfa 90HLB 15000den, a drugiot Alfa 5000den, jave te se na 078 355 240 Aleksandar

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач