Logo

Vw Caddy 1.9 TDI 2007

Број на оглас: 3740250 | Објавен на: 20.10.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni site davacki do reg.
77kw
071858664

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Edon