Logo

Inox kazan 800 l

Број на оглас: 3741227 | Објавен на: 22.11.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kazan inoksen od 800 l

Kontakt tuka SLOBODAN
071-391-661

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач