Logo

BMW 320d 2005

Број на оглас: 3741228 | Објавен на: 22.11.2020, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e proizvedena 2005 so 6 brzini 150 konja so kompleten servia registrirana vo super sostojba polna so oprema
El.prozori napred I nazad
Tempomat
Esp
Senzori za nazad
Klima
Greaci na sedista
El.retrovizori

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач