Logo

Fiat Croma - 2008god

Број на оглас: 3741790 | Објавен на: 26.11.2020, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Croma 1.9 - 2008god.

Za podetalni info na tel. 071676798

Moze i zamena

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач