Logo

Peugeot 307 1.6 hdi moze i zamena

Број на оглас: 3741956 | Објавен на: 24.11.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo mnogu dobra sostojba
Moze i zamena

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 gorge

Потврден огласувач