Logo

BAKAREN KOTEL

Број на оглас: 3742598 | Објавен на: 25.11.2020, 06:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kotelot e vo dobra sostojba kako nov!

📞 077 926 120

📞 077 926 120

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач