Logo

Peugeot 3008 2.0HDI 110kw/150ks (2013g)

Број на оглас: 3742850 | Објавен на: 02.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 3008

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.900 €

8.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Купен од Швајцарија пред 2 години од прв сопственик(Фирма во Цирих)!Со сервисна книшка,без забелешка,совршена кола!Прекрасно Опремен!
-Борд Компјутер!
-Фабрична Навигација!
-Парктроник!
-Темпомат!
-Сензори за Дожд и за Светла!
-Команди на Волан(Серво)...Bluetooth!
-ABS,ESP,BAS,ASR...!
-Централна со 2 далечински клуча!
-Греачи на Седиштата!
-Автоматско Светло&Електронска Ручна!
-Воздушни Перници × 12!
-Дво Зонска Клима!
-Електрика на 4стакла & На Ретровизори!
-АлуминскиБандажиНовиЗимни&ЛетниГуми!
-Нов Резервен Бандаж и Гума!
-Направен Голем и Мал Сервис во Peugeot!
-Панорама Сончев Кров!
-Фрижидер Во Фиока!
-Фабрични Кровни Носачи (Неставени)!
-Затемнети Фабрични Стакла!
-Регистрирана во Бугарија!
-Без Замени!

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ZAN

Потврден огласувач