Logo

Rukavec za Astra H 1.4

Број на оглас: 3743078 | Објавен на: 22.11.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Poloven rukavec Desen so lager disk glavcina i senzor za abs za Astra H 1.4 1.6 benzin 4x100

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач