Logo

VW Golf 4 1.9 TDI ekstra sostojba , KLIMATRONIK (polo,punto)

Број на оглас: 3743213 | Објавен на: 25.11.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.450 €

2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW golf 1.9 TDI 81kw 110ks vo top sostojba , ful oprema (klimatronik) , registriran do 09-2021god (cela godina), servisiran komplet kolata e bez skapanici i korozi.

Telefon za kontakt 075-480-697

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач