Logo

OFF ROAD gumi 35-12.5-17 dzip 6x139 4x4 offroad

Број на оглас: 3743488 | Објавен на: 22.11.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8.5J

Број на дупки во бандаж: Со 6 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 315

Висина на гума: 75

Дијаметар на гума: 17

Цена: 1.050 €

1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продаваPet isti gumi Nankang MT 35-12.5-17 dot 2016 skoro novi vozeni 1000km.
Odgovaraat na podignati dzipovi. PATROL Pajero Hummer H3.

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач