Logo

Škoda Octavia

Број на оглас: 3743927 | Објавен на: 28.11.2020, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Škoda Octavia Prekrasen avtomobil uvoz od ch celo vreme servisiran bez korozija nitu tocka nema farbani delovi 2006 god kolata e kako nova so novi gumi servisna istorija 2 kluca sve top
078 345 544

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач