Logo

Shporet za parno

Број на оглас: 3744113 | Објавен на: 24.11.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


071 305 237

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач