Logo

se prodava ford fokus 18 tddi

Број на оглас: 3744428 | Објавен на: 22.11.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford fokus 18 tddi mnogu socuvan redovno servisiran i odrzuvan bez nikakvi zabeleski odlicno socuvan kako nadvoresno taka i vnatresno za povece info na tel 075 925 095 gjoke mozna e zamena so moja doplata

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 gjoke