Logo

Prodavam Jaguar na BG tablici

Број на оглас: 3744555 | Објавен на: 25.11.2020, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: S-Type

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Jaguar na BG tablici so vgraden plinski ured so ful oprema, limuzinata e vo odlicna sostojba i maksimalno zacuvana,mozna e zamena za dzip so 4 vrati ili drugo vozilo karavan samo 4x4,za povekje informacii na telefon 070426395

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Gocegoce

Потврден огласувач