Logo

Gumi MICHELIN 215 65 16

Број на оглас: 3744723 | Објавен на: 28.11.2020, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 215

Висина: 65

Дијаметар: 16

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Polovni dobro socuvani

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач