Logo

Gumi MICHELIN 205 55 R16

Број на оглас: 3744728 | Објавен на: 28.11.2020, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve gumi polovni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач