Logo

Passat 2007god

Број на оглас: 3744882 | Објавен на: 22.11.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.550 €

4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2007god 103kw 2.0tdi 8v
Kolata e kompletno servisirana
So ful oprema
Koza
Klima klimatronik
Elektrika na prozori i retrovizori
ABS ASR ESP
12XARB
Parkig senzori
Tempomat
Dva kluca
Zimski gymi
Zvonete na 076292858

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Milorad

Потврден огласувач