Logo

Prikolka za IMT 507

Број на оглас: 3745056 | Објавен на: 27.11.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава фабричка приколка за ИМТ 507 во одлична состојба!
Може и замена за скутер од 50сс со моја доплата

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 *

Потврден огласувач