Logo

DAEWOO LANOS DELOVI

Број на оглас: 3745057 | Објавен на: 21.11.2020, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motor mejnac vo mnogu dobra sostojba moze i da se proba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач