Logo

Се продава BMW e46 320d

Број на оглас: 3745156 | Објавен на: 22.11.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW e46 320d
Се продава во добра состојба со реални километри,сервисирано
Сменето.. масло
маслен филтер
нафтен филтер
воздух филтер
полен филтер
СЕПАРАТОР
СЕТ ЛАМЕЛА ПОТИСНА
Можи да се види во секое време
ИНФОРМАЦИИ САМО КАЈ ИЛЧО 070 962_509
070 962_509
070 962_509
070 962_509

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач