Logo

Xiaomi note 9 pro 6gb128 room

Број на оглас: 3745431 | Објавен на: 11.11.2020, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Note 9 pro

Боја: Green

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 17.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi note 9 pro donesen od italija so full pakovanje bez grepka info na email

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач