Logo

Zlaten Retriever/ Golden Retriever

Број на оглас: 3745453 | Објавен на: 27.11.2020, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Златен ретривер супер легло, за продавање има женки, кученцата се родени 23.10.2020 година, со целосна документација, педигре,книшка,пасош, вакцинирани и прочистени од надворешни и внатрешни паразити.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dime Bubeski

Потврден огласувач