Logo

LETNI GUMI STEERING ACE 2 kako NOVI 205 55 16 16ki

Број на оглас: 3745496 | Објавен на: 24.11.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 3.999 МКД

4.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам летни гуми Steering Ace 2
Гумите се во 90% фабрична состојба
Шарата не е потрошена ни 10%
Состојбата се гледа и на сликите
Возени се 2 сезони
Исправни , прави , здрави , сите 4 исти
Се продаваат поради некористење
( продадено возило )
За заинтересирани ЕКСТРА ЦЕНА !
Повеќе детали на тел : 078286592

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач