Logo

CHEVROLET LACETTI 2.0D 120KS 2009G (audi opel golf seat )

Број на оглас: 3745512 | Објавен на: 02.12.2020, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Lacetti

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CHEVROLET LACETTI 2.0D 120 KS 2009 GOD.
UVEZENA OD SVAJCARIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA.

KLIMA
BORD KOMPLUTER
KONANDI NA VOLAN
EL.STAKLA
DVA KLUCA
SERVISNA ISTORIJA
4 NOVI GUMI M/S

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач