Logo

Man 24292

Број на оглас: 3746029 | Објавен на: 25.11.2020, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAN 24292 proizveden 1991god dozvolena nosivost 15toni menuvac ZF 4x4 napred feder pozadi jastuk registriran do 3/2021 vo ispravna sostojba

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач