Logo

PASSAT EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3746229 | Објавен на: 25.11.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.200 €

5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava PASSAT 2.0 tdi novi gumi parking senzori navigacija tempomat dva kluca koza I drugo..... Full oprema servisiran top cena 5.200

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач