Logo

vw touran 1.9

Број на оглас: 3746582 | Објавен на: 04.12.2020, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw touran 1.9 so 7 sedista.. registiran.. fabricki zatemneti stakla.. kolata e vo odlicna sostojba

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач