1 / 7
* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *
По Договор
27.10.2020 09:25

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се издава комплетно наместен трособен стан во приземје на куќа, со посебен влез во новиот центар на градот.


За подетални информации контактирајте не.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Кавадарци-недвижности
Потврден огласувач
078/410-775
Испрати Е-маил до огласувачот