Logo

Gumi za dzip 225/75 R16 C

Број на оглас: 3746707 | Објавен на: 18.11.2020, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 225

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 180 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Tigar 225/75 R16C
Gumite kako novi
Proizvidstvo 2018g

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач