Logo

Opel isignia

Број на оглас: 3746734 | Објавен на: 05.12.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel isignia
2011g e5
2kluca
4 novi gumu
Smeneto ulje i site filtri
Mnogu socuvana kola
6700e
078 599 222

 Кратово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач