1 / 12
Fiat Sedici 1.6 benzin 4 x 4 perfekt uvozz 08g
4.650 €
26.02.2021 21:48

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Sedici

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfektna sostojba bez ni edna mana proba I proverka kade sakate Komplet plateni site davacki do registracija
Pozz
070 395 626
070 395 626

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Благоја
Ivo Lola Ribar 6, Bitola
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот