Logo

Албуми и Сликички

Број на оглас: 3747020 | Објавен на: 22.11.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат АЛБУМИ
SP ARGENTINA 1978 - Не е полн 100 евра
World cup ARGENTINA 1978-Не е полн 80 евра
World cup SPANIJA 1982 - Полн 120 евра
World cup MEXICO 1986 - Полн 120 евра
Fudbaleri i timovi 1982/83 - Не е полн 80 евра
Spomenak - Фалат уште 5 сл. 50 евра
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 GORAN