Logo

135/80R14

Број на оглас: 3747066 | Објавен на: 22.11.2020, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: Останато

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 135

Висина на гума: 80

Дијаметар на гума: 14

Цена: 25 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4x100

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач