Logo

Sibirski lemon

Број на оглас: 3747101 | Објавен на: 21.11.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Sadnici sibirski limon cenata. E od 500 do 350 den zavisnost od visinata na sadnikot i od kolicinata

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач