Logo

Bmw 318d facelift

Број на оглас: 3747201 | Објавен на: 22.11.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 318d 2008 god,kolata e socuvana vo odlicna sostojba poveke inf na 071335462

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 stojance

Потврден огласувач