Logo

PEUGEOT 207 1.4 HDi NAVIGACIJA 2009G. PERFEKT***

Број на оглас: 3747216 | Објавен на: 24.11.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PEUGEOT 207 1.4 HDi ,KOLATA E PROIZVEDENA 2009G.UVEZENA OD ITALIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERISKI I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,FUL OPREMA I ISPRAVNO SE DO SITNICA VKL. I KLIMA,DODATNO KOLATA IMA FABRICKA NAVIGACIJA(ispravna).
GGUMI ODLICNI AL.BANDAS....
PLATENO CARINA TUFI HOMOLOGACIJA
POV.INF.NA TEL:***078/343-715....

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 natalija

Потврден огласувач