Logo

NOVI KERAMIDI PROLETER VINICA

Број на оглас: 3747260 | Објавен на: 21.11.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


SE PRPDAVAAT NOVI NEKORIATENI KERAMIDI OKOLU 250 PARCINJA

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Stanko

Потврден огласувач