Logo

BMW

Број на оглас: 3747284 | Објавен на: 30.11.2020, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.650 €

6.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana e do 10.10.2020 i moze zamema za pomala kola

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач