Logo

Mercedes ML 320 CDI 4MATIC

Број на оглас: 3748185 | Објавен на: 26.11.2020, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran
Servisiran

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Mihail

Потврден огласувач